Вітаємо наших гостей!

Наші апартаменти – студії розташовані на першому поверсі історичної вілли в старовинному зеленому районі Львова, що здавна носить назву Новий Світ. Будинок знаходиться всього в 15 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу, водночас від площі Ринок його відділяють лише 5 зупинок стареньким трамваєм або приємна півгодинна піша прогулянка мальовничим маршрутом.

Нашому казковому будиночку 110 років. Він є унікальний, адже разом з садком є прикладом типової історичної забудови цього району Львова на зламі ХІХ-ХХ ст., отже потребує постійної уваги. Ми працюємо над тим, аби зберегти (а часом і відновити) його оригінальність та делікатну атмосферу та водночас забезпечити наших гостей комфортом та зручностями сучасного помешкання. Попереду ще багато роботи з реставрації ліпнини та дерев’яних елементів даху, дубових сходів та іншого, але ми тішимося, що ще 80 м нашого прекрасного дому зажило новим життям, даруючи тепло та затишок нашим гостям.

Маленький садок на задньому дворі є важливою та невід’ємною частиною вілли та нашою великою відрадою. Тут, в тіні столітньої груші, приємно усамітнитися після квапливого дня у місті, погойдатися на гойдалці з горнятком кави, гортаючи свіженькі придбані книжки та плануючи наступний день у гомінкому Львові!

Ми мешкаємо у цьому ж будинку, тож будемо завжди поруч, аби допомогти нашим гостям у будь-якому питанні!

Запрошуємо!

 • Відгуки наших гостей

  Чудове місце!)

  Квартира дуже гарна. Всі дрібнички додають їй затишку. Тому вона зовсім не схожа на інші квартири, які здаються. Все продумано. Інтер’єр просто чудовий. Перебувати у такій квартирі саме задоволення. Господарі відмінні, відповідали на всі запитання та були завжди на зв’язку.

  Олександра
  ,Ukraine

  Сподобалось геть усе!!!

  Олег
  ,UA

  Це були апартаменти з найцікавішим інтер’єром що я бачив за увесь час моїх подорожей. Розміщення також хороше, в районі багато красивих будинків, до того ж, в центр міста рукою подати(2км). Недалеко зупинка з якої трамвай у центр ходить. таксі в центр 35-45грн. Господар привітний. Також був доступ у доглянутий сад. Загалом все чисто, одним словом – на рівні. p.s. по фото може здатись що для двох гостей недостатньо місця – насправді я і моя дівчина зручно помістились на невеличкому дивані

  Khita Pavlo
  ,UA

  Чудова квартира. Якщо ви хочете відчути тематику Львова у повній мірі, то обирайте цю затишну студію. Помешкання дуже сподобалось від оформення до сервісу. Раджу:-)

  Віктор
  ,UA

  На вищому рiвнi!

  Andrii
  ,PL
 • Відвідайте нас також: